info@vakummakinaservisi.com | +90 (212) 450 85 95 | +90 (542) 439 19 24
Buradayız
İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (542) 439 19 24
Çalışma Saatleri
08:00 - 20:00

Hakkımızda

“Dünden bugüne…”

Vakumpack 2000 yılına uzanan geçmişi bulunan, Maltepe /İstanbul da Elektronik ve Mekanik işleriyle uğraşırken 2001 yılında katılmış olduğu bir fuarda vakum paketlemelerini görür ve ilgisini çeker. Vakumpack çalışanları uzun bir dönem çalışmaları neticesinde Vakum paketleme makinelarının imalatına başlar.

” Yeniliklerin öncüsü oldu ve Türkiye’yi ilklerle tanıştırdı.”

Yaptığı işi aynı zamanda sosyal sorumluluk olarak gören, topluma fayda sağlayacak değişim ve yeniliklere öncülük etme cesareti ile fark yaratan Vakumpack, gıda endüstrisine yönelik vakum paketleme & kase kapatma makinesi alanında, Türkiye’nin ilk üretici firması oldu.

“Bilim & teknoloji rehberliğinde uzmanlığını ve ürün yelpazesini sürekli geliştirdi. ”

Vakumpack, sahip olduğu sağlam is fikri, tecrübe, azim ve sabır sayesinde doğru zamanda doğru kararlar aldı. Dünya trendlerini yakından takip ederken, kazanılmış değerlerine yenilerini ekledi. Her daim daha iyisini sunmak üzere yatırım yapan Vakumpack, 2002 yılında Vakum Paketleme makineleri montajına başlayarak genişlettiği ürün gamı ile sektörde liderliğini sürdürmeye devam etti.

“Her geçen gün büyüyen bir firma ,uluslararası bir marka oldu.”
Sunduğu hizmette aşıladığı güven, ürünlerindeki kalite ve özen sayesinde hızla tanınmaya baslayan Vakumpack, Dünya’nın birçok noktasına ihracat yapmaya başladı. Ayrıca tüm iş ilişkilerinde şeffaflık, doğruluk, dürüstlük, tüketiciye ve çevreye saygı konusunda gösterdiği derin hassasiyet ile, faaliyette olduğu ülkelerde en çok tercih edilen markalar arasında olmayı başardı.
“Hedefi, en iyi bildiği isi severek yapmaktı. Hedefine ulaştı. ”
Vakumpack en iyi bildiği iş olan paketleme, Vakumlama, Makine alanında,gıda dan, kozmetikten sanayiye kadar pek çok firmaya, üretimden başlayarak pazarlama ve satış sonrası hizmetleri kapsayan tüm aşamalarda %100 destek vermektedir.
Tıpkı insanlar gibi kurumlarında etik değerleri olması gerektiğine inanan Vakumpack; kabiliyetiyle, usta üreticiliğiyle, teknolojisiyle, yatırımlarıyla, tutkusuyla, özverisiyle hedefinin ötesine geçerek istikrarlı büyümesine devam etmektedir.
“Bugünden gelecege…”
Vakumpack, geleceğe kalan bir marka olma yolunda kaliteyi, sürekli iyileşmeyi, çalışanların tatminini, üretimde verimliliği, müşteride güveni ön planda tutmaya devam edecektir. Her gün daha iyi öğrenmek, daha fazla gelişmek ve memnun müşteri sayısını arttırmak için çalışacaktır. Değişen ve gelişen çevre koşullarını köklü geçmişinden edindiği tecrübeyle yoğurarak, mükemmele ulasan güçlü yarınların temsilcisi olacaktır.

WhatsApp chat